Мени

Књиге најуспешнијим ученицима

Носиоци Вукових диплома, ученици који су на окружним и регионалним такмичењима показали успешне резултате, њихови наставници и директори, награђени су вредним књигама.

На данашњој свечаности, организованој у скупштинској сали Општине Топола, у име Општине награде је уручио председник општине Драган Живановић. Поред књига, вуковцима су обезбеђене и сезонске карте на једном од два базена – Бајкал или Сунчани брег. На рекламном паноу у граду истакнуте су заједничке фотографије 24 добитника Вукових диплома са поруком: „Буди и ти следеће године овде“.

Награђеним ученицима и њиховим наставницима, председник Живановић је честитао на постигнутим резултатима. Вуковцима је пожелео успешан наставак школовања. Успешним наставком школовања ће, како је рекао председник општине, потврдити и свој досадашњи труд, а такође и промовисати и средину из које долазе.
Имена школа, ученика генерације, разредних старешина, носилаца Вукове дипломе, награђених ученика на окружним и републичким такмичењима, наставника који су ученике спремали за такмичења и директора:

ОШ „Карађорђе“ Топола

Ученик генерације:

Спасић Катарина – 8/1

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ:

8/1 – Одељенски старешина: Петровић Љиљана

1.Спасић Катарина

Окружно такмичење: –3. место из биологије у 6. разреду, наставник Ана Крстић; 3. место из биологије у 7. разреду, наставник Ана Крстић; 3. место из биологије у 8. разреду, наставник Ана Крстић; 3. место из хемије у 7. разреду, наставник Светлана Радосављевић; 2. место из историје у 5. разреду, наставник Десимир Поповић; 3. место из шпанског језика у 8. разреду, наставник Александар Танасијевић.

Републичко такмичење: 2. место из шпанског језика у 8. разреду, наставник Александар Танасијевић.

2.Милан Урошевић

3. место из биологије у 6. разреду, наставник Ана Крстић; 3. место из географије у 7. разреду, Љиљана Петровић

3.Игор Спасић

8/2 – Одељенски старешина: Милан Недељковић

4.Невена Урошевић,

3. место из српског језика у 8. разреду, наставник Бојана Стојановић.

5.Марија Топаловић,

3. место из српског језика у 8. разреду, наставник Бојана Стојановић.

8/3 – Одељенски старешина: Весела Марковић

6. Елена Ричковска

7. Јадранка Милуновић,

2. место из српског језика у 5. разреду, наставник Јелена Грујић; 3. место на Књижевној олимпијади у 7. разреду, наставник Јелена Грујић; 2. место из српског језика у 7. разреду, наставник Јелена Грујић; 3. место на Књижевној олимпијади у 8. разреду, наставник Јелена Грујић; 3. место из српског језика у 8. разреду, наставник Јелена Грујић.

8/4 – Одељенски старешина: Мирко Јевтић

8. Петар Павловић

Преостали награђени ученици:

Михајло Јевтић, 8/2 2. место из ТИО у 7. разреду, наставник Јован Павловић;

Божица Вујасиновић, 8/4 3. место из шпанског језика у 8. разреду, наставник Александар Танасијевић и на Републичком 3. место из шпанског језика у 8. разреду, наставник Александар Танасијевић;

Милица Живковић, 8/4 2. место из ТИО у 6. разреду, наставник Јован Павловић;

Директор школе: Ивица Миливојевић

Основна школа “Живко Томић” Доња Шаторња

Ученик генерације:

Катарина Перишић

Одељенске старешине: Светлана Коцић и Ана Симић Милосављевић

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ:

1.Катарина Перишић

6. разред: – освојено 3. место на Окружном такмичењу и учешће на Републичком такмичењу из Техничког и информатичког образовања, наставник Горан Матић; освојено 3. место на Окружном такмичењу из Биологије, наставник Светлана Коцић; 7. разред: освојено 2. место на Окружном такмичењу из Биологије, наставник Светлана Коцић; 8. разред: – освојено 3. место на Окружном такмичењу из Српског језика, наставник Адријана Ђокић Ристић.

2.Наталија Недељковић

3.Никола Чумић

7. разред: – 3. место на Окружном такмичењу из Географије, наставник Ивана Дукић; 8. разред: – 2.место на Окружном такмичењу из Географије, наставник Ивана Дукић.

4.Марија Новаковић

5.Аница Манојловић

5. разред: освојено 3.место на Окружном такмичењу из Биологије, наставник Светлана Коцић; 6. разред : освојено 3. место на Окружном такмичењу из Српског језика, наставник Адријана Ђокић Ристић; 8. разред: освојено 3. Место на Окружном такмичењу из Српског језика, наставник Адријана Ђокић Ристић.

6.Кристина Рајковић

5. разред : освојено 3. место на Окружном такмичењу из Биологије, наставник Светлана Коцић; 6. разред : освојено 3. место на Окружном такмичењу из Биологије, наставник Светлана Коцић; освојено 3. место на Окружном такмичењу из Техничког и информатичког образовања, наставник Горан Матић.

7.Живко Шевић

7. разред : освојено 2. место на Окружном такмичењу из Географије, наставник Ивана Дукић; 8. разред : освојено 2. место на Окружном такмичењу из Географије, наставник Ивана Дукић.

Преостали награђени ученици:

Новаковић Лазар

5.разред – Освојено 3.место на Окружном такмичењу из Биологије, наставник Светлана Коцић.

Раденковић Марко

7.разред – Освојено 2.место на Окружном такмичењу из Географије, наставник Ивана Дукић; 8.разред – Освојено 3.место на Окружном такмичењу из Географије, наставник Ивана Дукић.

Чумић Софија

8.разред – Освојено 3.место на Окружном такмичењу из Географије, наставник Ивана Дукић.

Перишић Јелена

7.разред – Освојено 3.место на Окружном такмичењу из Атлетике, наставник физичког васпитања Снежана Живојиновић;

8.разред – Освојено 3.место на Окружном такмичењу из Атлетике, наставник физичког васпитања Снежана Живојиновић.

Директор школе: Марија Обрадовић

ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава

Ученик генерације:

Јована Маринковић

Одељенски старешина: Нада Јекнић

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ:

1.Јована Маринковић

2.Сара Пантић

Преостали награђени ученици:

Ана Нешић

3. место на окружном такмичењу из географије (у 7. и 8. разреду), наставник Лидија Марковић.

Директор школе: Мирослав Алексијевић

ОШ.“Сестре Радовић“Белосавци

Ученик генерације:

Тамара Радовић

Одељенски старешина: Светлана Радић

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ:

Тамара Радовић

Преостали награђени ученици:

Данијел Пејић – 3.место на окружном такмичењу у стони тенису, наставник Загорка Марковић;

Перица Тодоровић – 3.место на окружном такмичењу у стони тенису, наставник Загорка Марковић;

Марта Илић – 3.место на окружном такмичењу из атлетика у бацању кугле, наставник Загорка Марковић.

Директор школе: Слађана Мијовић

Средња школа “Краљ Петар I” Топола

Ученик генерације:

Александар Богићевић

НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ:

IV/4 – гимназија општи тип

1.Богићевић Александар

III разред – треће место на окружном такмичењу из географије, ментор Лидија Марковић; IV разред друго место на окружном такмичењу из географије, ментор Лидија Марковић; друго место на Републичком такмичењу из историје, ментор Савић Владимир.

2.Марковић Анђела

3.Мијатовић Марија

4.Урошевић Селена

Друго место на окружном такмичењу из хемије, ментор Александровић Каролина.

Одељенски старешина: Вуцелић Бојан / Ђурић Ана

IV/5гимназија друштвено језички смер

5.Пејић Катарина

II разред друго место на окружном такмичењу Књижевна олимпијада; III разред прво место на окружном такмичењу књижевна олимпијада ментор Весна Стеванчевић.

6.Радојичић Јована

Одељенски старешина: Весна Стеванчевић

Преостали награђени ученици:

Сара Стојановић

Прво место на окружном такмичењу из преузетништва ментор Славица Топлица.

Директор школе: Милош Петковић

Општина Топола

Булевар краља Александра I бр.9

34310 Топола

Централа: 034/6811-008

© 2018 општина Топола. Сва права на садржај задржана.

КОРИСНИ ЛИНКОВИ