Мени

Награде најистакнутијим ученицима

Председник општине Топола, Драган Живановић уручио је данас вредне књиге најистакнутијим ученицима, професорима и директорима школа са подручја општине.

У скупштинској сали Општине традиционална признања уручена су носиоцима Вукових диплома, ученицима који су на окружним и регионалним такмичењима показали успешне резултате, њиховим наставницима и директорима. Поред књига за ученике су обезбеђене и сезонске карте на базенима Бајкал и Сунчани брег. Рекламни пано са поруком: „Буди и ти следеће године овде“ и фотографијама 27 добитника Вукових диплома и ове године истакнут је испред зграде Општине Топола.

Честитајући ученицима резултате досадашњег рада, председник Живановић је пожелео да са таквим учинком наставе и даље школовање. У садржајном обраћању ученицима замолио их је председник општине да не забораве своје место, место свог школовања, пријатеље и срећне тренутке проведене са њима.

Имена школа, ученика генерације, разредних старешина, носилаца Вукове дипломе, награђених ученика на окружним и републичким такмичењима, наставника који су ученике спремали за такмичења и директора:

Средња школа “Краљ Петар I” Топола

I Носиоци Вукове дипломе:

  1. Ђурић Милица – Гимназија, друштвено – језички смер

  1. Марковић Душан -Гимназија, друштвено – језички смер

  2. Нешић Андријана – Гимназија , друштвено – језички смер

  3. Павлићевић Душица – Гимназија , општи тип

  4. Гојковић Ђорђе – Гимназија, општи тип

  5. Алексијевић Ивана – Гимназија, општи тип

  6. Митић Марко – Гимназија, општи тип

  7. Поповић Тамара – Гимназија, општи тип

  8. Томић Марија – Гимназија, општи тип

II Ученици са освојеним наградама на такмичењима

1.Марковић Душан :

2017/2018 :

2. Место на Окружном такмичењу ” Књижевна олимпијада ” ментор Ђурић Ана

3. место на Републичком такмичењу ” Књижевна олимпијада ” ментор Ђурић Ана

2018/2019 :

2. место на Окружном такмичењу ” Књижевна олимпијада ” ментор Илић Николина

3. место на Окружном такмичењу из историје – ментор Савић Владимир

2. Павлићевић Душица :

2015/2016 :

2. место на Окружном такмичењу из хемије – ментор Вукићевић Дарко

2017/2018:

3. место на Окружном такмичењу ” Национална географска олимпијада ” – ментор Марковић Лидија

2018/2019:

2. место на Окружном такмичењу ” Национална географска олимпијада ” – ментор Марковић Лидија

3. Гојковић Ђорђе :

2017/2018 :

1.Место на Окружном такмичењу ” Књижевна олимпијада ” ментор Стеванчевић Весна

2018/2019 :

1.Место на Окружном такмичењу ” Књижевна олимпијада ” ментор Стеванчевић Весна

1. Место на Републичком такмичењу ” Књижевна олимпијада ” ментор Стеванчевић Весна

3. место на Окружном такмичењу у рецитовању – ментор Стеванчевић Весна

4. Јевтић Данијел :

2018/2019 :

1.Место на Окружном такмичењу у рецитовању – ментор Николина Илић

5. Радојевић Милош :

2018/2019 :

1.место на Републичком такмичењу у каратеу – ментор Којић Божо

6. Никола Пех :

2018/2019 :

3. место на Окружном такмичењу “Национална географска олимпијада ” – ментор Марковић Лидија

7. Миловановић Петар :

2015/2016:

1.место на Окружном такмичењу у малом фудбалу – ментор Којић Божо

2016/2017:

3. место на Окружном такмичењу у малом фудбалу – ментор Којић Божо

2017/2018:

2. место на Окружном такмичењу у одбојци – ментор Којић Божо

III Ученик Генерације:

  1. Павлићевић Душица

  2. Гојковић Ђорђе

СПИСАК НАСТАВНИКА КОЈИ СУ СПРЕМАЛИ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ НАГРАЂЕНЕ УЧЕНИКЕ , КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ ЈЕДНО ОД ПРВА ТРИ МЕСТА НА ОКРУЖНОМ И РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ :

  1. Српски језик и књижевност – Стеванчевић Весна, Ђурић Ана, Илић Николина

  2. Историја – Савић Владимир

  3. Физичко васпитање – Којић Божо

  4. Географија – Марковић Лидија

  5. Хемија – Вукићевић Дарко

СПИСАК ОДЕЉЕНСКИХ СТАРЕШИНА ЂАКА НОСИОЦА ВУКОВИХ ДИПЛОМА :

  1. Гојковић Борјана

  2. Ђурић Наташа

IV Директор школе : Mилош Петковић

ОШ.“Карађорђе“ Топола

I – НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

  1. Костић Вељко, 8/1

  2. Јаковљевић Елена, 8/1

  3. Матић Жељана, 8/1

  4. Арсенијевић Симона, 8/2

  5. Нешић Наталија, 8/2

  6. Радосављевић Марија, 8/2

  7. Дамњановић Тамара, 8/2

  8. Весић Софија, 8/3

  9. Павловић Јана, 8/3

  10. Марковић Андрија, 8/3

  11. Панић Стефан, 8/3

  12. Николић Наталија, 8/3

  13. Весић Наташа, 8/4

II

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ ЈЕДНО ОД ПРВА ТРИ МЕСТА НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ

  1. Матић Жељана, 8/1;

3.место на окружном такмичењу из хемије у 7. разреду, предметни наставник Светлана Радосављевић

  1. Панић Стефан, 8/3;

3.место на окружном такмичењу из физике у 6.разреду; предметни наставник Милан Недељковић

3. Весић Софија, 8/3

3.место на књижевној олимпијади у 7.разреду; предметни наставник Јелена Ивковић

4. Весић Наташа, 8/4;

3.место на окружном такмичењу у 5.разреду из биологије; предметни наставник Весела Марковић

3. место на окружном такмичењу из биологије у 7.разреду, предметни наставник Весела Марковић

5. Илић Петар, 8/4;

2. место на окружном такмичењу из српског језика у 5.разреду; предметни наставник Лалић Никола

III

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ ЈЕДНО ОД ПРВА ТРИ МЕСТА НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ

  1. Дишковић Немања, у 8. разреду издвојеног одељење за школовање ученика са сметњама у развоју, наставник Кундовић Јелена

  • сребрна медаља на републичком такмичењу из Техничког и информатичког образовања- дисциплина аутомоделарство.

  1. Исаковић Теодора, у 8. разреду издвојеног одељење за школовање ученика са сметњама у развоју, наставник Кундовић Јелена

– сребрна медаља на републичком такмичењу из Техничког и информатичког образовања – дисциплина аутомоделарство.

  1. Бериша Самира, у 8. разреду издвојеног одељења за школовање ученика са сметњама у развоју, наставник Кундовић Јелена

  • бронзана медаља из ТИО, дисциплина бродо – моделарство

IV Разредне старешине ђака носиоца Вукове дипломе

1. Стевановић Нада – наставница ликовне култура, 8/1 разред

2. Драговић Милан наставник ТИО, 8/2 разред

3. Ђорђевић Радошевић Виолета- наставница математике , 8/3 разред

4. Радосављевић Светлана – наставница хемије, 8/4

V Списак наставника који су спремали за такмичење награђене ученике освојено једно од прва три места на окружном и републичком такмичењу

  1. Светлана Радосављевић- хемија

  2. Милан Недељковићфизика

  3. Јелена Ивковић– Српски језик, књижевна олимпијада

  4. Весела Марковићбиологија

  5. Лалић Никола– Српски језик

  6. Кундовић Јелена- издвојеног одељење за школовање ученика са сметњама у развоју,из Техничког и информатичког образовања- дисциплина аутомоделарство.

VI Ученик генерације: Панић Стефан

VII Директор: Ивица Миливојевић

Основна школа “Живко Томић” Доња Шаторња

I Носиоци Вукових диплома:

  1. Марко Пантић

  2. Јана Василијевић

  3. Катарина Радовановић

II Списак награђених (осмака) ђака на Окружном и Републичком такмичењу у току школовања

Освојено 3.место на Окружном такмичењу из физичког васпитања – фудбал

  1. Марко Пантић

III Име и презиме ђака генерације

1. Марко Пантић Ученик генерације ОШ “Живко Томић“, Доња Шаторња

IV Списак наставника који су спремали за такмичење награђене ученике освојено једно од прва три места на окружном и републичком такмичењу

1. Загорка Марковић, наставник физичког васпитања

V Списак разредних старешина ђака носиоца Вукових диплома

1. Горан Матић, наставник техничког и информатичког образовања

Директор школе: Марија Обрадовић

ОШ „Милутин Јеленић“ Горња Трнава

I Носиоци Вукове дипломе:

  1. Јелена Васиљевић

II Ученик генерације – Јелена Васиљевић

III Списак награђених ученика осмог разреда на Окружном и Републичком такмичењу

  • Јелена Васиљевић 2. место на окружном такмичењу из Српског језика-књижевна олимпијада (у 7. и 6. разреду) и 3. место на окружном такмичењу из Српског језика-књижевна олимпијада( 8. разреду).

IV Списак наставника који су спремали за такмичење награђене ученике освојено једно од прва три места на окружном и републичком такмичењу

1. Зорица Величковић

V Разредни старешина ученика носиоца Вукове диполме – Зорица Величковић

VI Директор школе – Мирослав Алексијевић

ОШ.“Милан БлагојевићНаталинци

I Носиоци Вукове дипломе:

  1. Иван Радојевић

II Ученик генерацијеИван Радојевић

III Списак награђених ученика осмог разреда на Окружном и Републичком такмичењу:

  1. Иван Радојевић

  • 6 разред 3.место на окружном такмичењу из математике

  • 7 разред 3.место на окружном такмичењу из Биологије

  • 7 разред 3.место на окружном такмичењу из Српског-Књижевна олимпијада

IV- Списак наставника који су спремали за такмичење:

  1. Јасмина Јевтић, математика

  2. Сандра Стевановић, биологија

  3. Марија Мутавџић, Српски

V Разредни старешина: 1.Виолетка Тодоровић

VI– Директор: Зорица Срећковић

ОШ.“Сестре РадовићБелосавци

I- Списак награђених ученика осмог разреда на Окружном и Републичком такмичењу:

1.Марија Вучићевић

2.Анђела Ристић

3.Теодора Тошић

4.Маријана Петковић

II-Списак наставника који су спремали за такмичење: Загорка Марковић, наставник физичког васпитања

V – Директор: Слађана Мијовић

Општина Топола

Булевар краља Александра I бр.9

34310 Топола

Централа: 034/6811-008

www.topola.rs

© 2018 општина Топола. Сва права на садржај задржана.

КОРИСНИ ЛИНКОВИ