Мени

Награде најистакнутијима

Вуковци Средње школе, основних школа, носиоци прва три места на окружним и републичким такмичењима, наставници који су их за такмичења спремали, разредне старешине и директори и ове године су награђени вредним књигама. Њих двадесеторо на територији општине Топола носиоци су Вукове дипломе. На жалост, из предострожности због корона вируса, ове године је изостала заједничка додела књига у Скупштинској сали Општине Топола. Књиге су награђенима  додељене у њиховим матичним школама. Уз поруку “Буди и ти следеће године овде” пано са фотографијама добитника Вукове дипломе истакнут је испред зграде Општинске управе. Општина Топола и овога пута обезбедила је за вуковце и награђене ученике сезонске карте на базенима Бајкал и Сунчани брег.

Имена школа, ученика генерације, разредних старешина, носилаца Вукове дипломе, награђених ученика на окружним и републичким такмичењима, наставника који су ученике спремали за такмичења и директора:

Средња школа “Краљ Петар I” Топола

Носиоци Вукове дипломе:

Срђан Јокић 4/1

Кристина Ивановић 4/2

Бојана Алексијевић 4/4

Милица Јевтић 4/4

Сандра Коцић 4/4

Милица Кукањац 4/4

Милан Недељковић 4/4

Исидора Николић 4/4

Ивана Терзић 4/5

Ученик генерације:

Кристина Ивановић 4/2

Милица Јевтић 4/4

Ученици са освојеним наградама на такмичењима:

1.Милица Јевтић 4/4

– 3.место на окружном такмичењу из хемије- Каролина Александровић

2. Стефан Вуловић 4/4

– 2.место на окружном такмичењу из географије „Национална географска олимпијада“ – Гајић Сања

– 3.место на окружном такмичењу из географије „Национална географска олимпијада“ –

Лидија Марковић

3.Јована Јовановић 4/5

3.место на регионалном такмичењу „Пословни изазов и достигнућа младих“- Славица Топлица

4.Милица Кукањац 4/4

– 3.место на окружном такмичењу у одбојциБојан Благојевић

5. Сандра Коцић 4/4

– 2.место на окружном такмичењу у одбојци Бојан Благојевић

6. Анђела Голубовић

-3.место на окружном такмичењу у одбојциБојан Благојевић

7. Ана Сремчевић 8/3

-треће место на окружном такмичењу из одбојкеБојан Благојевић

8. Александар Сремчевић 8/1

  • прво место на окружном такмичењу из одбојкеБојан Благојевић

Наставници који су спремали за такмичење награђене ученике за освојено једно од прва три места на окружном и републичком такмичењу:

Хемија- Каролина Александровић

Географија – Сања Гајић

Географија – Лидија Марковић

Предузетништво – Славица Топлица

Физичко васпитање – Бојан Благојевић

Разредне старешине ђака носиоца Вукове дипломе:

Љубица Петровић 4/1

Мирјана Манојловић 4/2

Каролина Александровић 4/4

Ивана Степановић 4/5

Директор школе : Mилош Петковић

Основна школа “Карађорђе“ Топола

Носиоци Вукове дипломе:

Александар Дуњић, 8/1

Немања Спасић, 8/1

Ђурђа Новаковић, 8/3

Николија Софронијевић, 8/3

Марија Вукићевић, 8/4

Софија Миљковић, 8/4

Ученик генерације:

1. Немања Спасић 8/1

Награђени ученици осмог разреда на окружном и републичком такмичењу:

Немања Спасић, 8/1

1. место на окружном такмичењу из ТиО у 5. разреду, предметни наставник Милан Драговић

1. место на окружном такмичењу из ТиО у 6. разреду, предметни наставник Милан Драговић

1. место на окружном такмичењу из одбојке у 8. разреду, предметни наставник Петар Ристић

3. место на окружном такмичењу из хемије у 7. разреду, предметни наставник Светлана Радосављевић

4. место на републичком такмичењу из ТиО у 7. разреду, предметни наставник Милан Драговић

Александар Дуњић, 8/1

2. место на окружном такмичењу из српског језика у 5. разреду, предметни наставник Јелена Ивковић

3. место на окружном такмичењу из биологије у 6. разреду, предметни наставник Весела Марковић

2. место на окружном такмичењу из хемије у 7. разреду, предметни наставник Светлана Радосављевић

Ђурђа Новаковић, 8/3

1. место на окружном такмичењу из српског језика у 5. разреду, предметни наставник Верица Симић

1. место на окружном такмичењу из ТиО у 5. разреду, предметни наставник Јован Павловић

2. место на окружном такмичењу из ТиО у 7. разреду, предметни наставник Јован Павловић

Ненад Тадић, 8/3

3. место на окружном такмичењу из ТиО у 6. разреду, предметни наставник Јован Павловић

  1. Николија Софронијевић, 8/3

    1. место на окружном такмичењу из ТиО у 5. разреду, предметни наставник Јован Павловић

    3. место на окружном такмичењу из ТиО у 7. разреду, предметни наставник Јован Павловић

Софија Миљковић, 8/4

3. место на окружном такмичењу из одбојке у 8. разреду, предметни наставник Славица Којић

Теодора Петровић, 8/4

3. место на окружном такмичењу из одбојке у 8. разреду, предметни наставник Славица Којић

Милица Зечевић, 8/4

3. место на окружном такмичењу из одбојке у 8. разреду, предметни наставник Славица Којић

Данијела Јовановић, 8/4

1. место на окружном такмичењу из ТиО у 6. разреду, предметни наставник Јован Павловић

Александар Радосављевић, 8/4

3. место на окружном такмичењу из ТиО у 6. разреду, предметни наставник Јован Павловић

Ана Сремчевић 8/3

-треће место на окружном такмичењу из одбојке

12. Александар Сремчевић 8/1

– прво место на окружном такмичењу из одбојкеБојан Благојевић

Разредне старешине ђака носиоца Вукове дипломе:

1. Милош Радосављевић – наставник енглеског језика, 8/1 разред

2. Јован Павловић – наставник ТиО, 8/3 разред

3. Бојана Стојановић- наставница српског језика , 8/4 разред

Наставници који су спремали за такмичење награђене ученике за освојено једно од прва три места на окружном и републичком такмичењу:

Милан Драговић- ТИО

Петар Ристић- Физичко васпитање

Светлана Радосављевић- хемија

Јелена Ивковић- Српски језик, књижевна олимпијада

Весела Марковић- биологија

Верица Симић- Српски језик

Јован Павловић– ТИО

Славица Којић- Физичко васпитање

Директор: Ивица Миливојевић

Основна школаСестре РадовићБелосавци

Носиоци Вукове дипломе:

1. Јелена Јелесијевић

Ученик генерације:

1. Јелена Јелесијевић

Награђени ученици осмог разреда на окружним и републичким такмичењима:

1. Јелена Јелесијевић

  • 1.место на окружном такмичењу у стоном тенису и пласман на републичком такмичењу-екипно

  • 2.место на окружном такмичењу у стоном тенису појединачно

  • 3.место на окружном такмичењу- мали фудбал

2. Анђеа Мијатовић

  • 1.место на окружном такмичењу у стоном тенису и пласман на републичком такмичењу-екипно
  • 2.место на окружном такмичењу у стоном тенису-појединачно

3. Анастасија Живић

  • 2.место на окружном такмичењу у стоном тенису

  • 3.место на окружном такмичењу-мали фудбал

4. Сузана Прокић

  • 3.место на окружном такмичењу-мали фудбал
  • 3.место на окружном такмичењу из биологије

Наставници који су спремали ученике за такмичења:

-Загорка Марковић, наставник физичког васпитања

-Мирјана Ранковић наставник биологије

Разредние старешине ђака носиоца Вукових диплома:

Загорка Марковић

Директор: Слађана Мијовић

Основна школа “Живко Томић” Доња Шаторња

Носиоци Вукове дипломе:

Катарина Мијаиловић

Кристина Перишић

Анђела Рајковић

Ученик генерације:

Анђела Рајковић

Награђени ученици осмог разреда на окружним и републичким такмичењима у току школовања:

Анђела Рајковић

– 2.место на Окружном такмичењу из биологије -Светлана Коцић

– 3.место на Окружном такмичењу из хемије -Дарко Вукићевић

Кристина Перишић

2.место на Окружном такмичењу из српског језика -Данијела Павлићевић

3.место на Окружном такмичењу из техничког и информатичког образовања- Горан Матић

Сандра Обрадовић

1.место на Окружном такмичењу из немачког језика -Гордана Веселиновић

Наставници који су спремали за такмичење награђене ученике за освојено једно од прва три места на окружним и републичким такмичењима:

1. Светлана Коцић, биологија

2. Данијела Павлићевић, Српски језик

3. Горан Матић, техничког и информатичког образовања

4. Дарко Вукићевић, хемија

5. Гордана Веселиновић, немачки језик

Разредне старешине ђака носиоца Вукових диплома:

1. Дарко Вукићевић, хемија

2. Ивана Дукић

Директор школе: Марија Обрадовић

Основна школаМилутин Јеленић“ Горња Трнава

Носиоци Вукове дипломе:

Катарина Милојевић

Ученик генерације:

1. Катарина Милојевић

Награђени ученик осмог разреда на Окружном и Републичком такмичењу:

1. Катарина Милојевић

  • 1. место на окружном такмичењу из Српског језика (у 5. разреду) и

  • 2. место на окружном такмичењу из Српског језика ( 7. разреду)

Наставник који је спремао за такмичење награђеног ученика за освојено једно од прва три места на Окружном и Републичком такмичењу:

1. Зорица Величковић

Разредни старешина ученика носиоца Вукове диполме:

1. Вулета Маслак

Директор школе: Мирослав Алексијевић

ОШ.“Милан Благојевић“ Наталинци

  1. Носиоци Вукове дипломе и ђак генерације: ////////////

Награђени ученик осмог разреда на Окружном такмичењу:

  1. Вељко Срећковић

  • 2.место на окружном такмичењу из физичког васпитања

Наставник који је спремао ученика за такмичење:

Снежана Живојиновић- физичко васпитање

Разредни старешина: Снежана Живојиновић

Директор: Зорица Срећковић 

Општина Топола

Булевар краља Александра I бр.9

34310 Топола

Централа: 034/6811-008

www.topola.rs

© 2018 општина Топола. Сва права на садржај задржана.

КОРИСНИ ЛИНКОВИ